Ansatte

R3 skal levere den høyeste grad av kvalitet til fornøyde ansatte, solide partnere og tilfredse kunder som skal oppleve at deres prosjekt blir ivaretatt på den mest effektive og miljøvennlige måten med fokus på HMS, kvalitet, tid og økonomi.

  • Alle

  • Administrasjon
  • Kjerneboring og Betongsaging
  • Avd. Miljørådgivning

Administrasjon

Sebastian Larsson

Daglig leder

sebastian@r3.no
+47 970 58 448

Helene Vister Andersen

Økonomi og HR leder

helene@r3.no
+47 918 84 672

Kjerneboring og Betongsaging

Marius Slezak Tangen

Anleggsleder

marius.slezak.tangen@r3.no
+47 970 81 236

Marcus Berglund

Prosjektleder

marcus.berglund@r3.no
+47 919 04 039

Artur Grudziecki

Anleggsleder

artur.grudziecki@r3.no
+47 970 58 445

Jan Berglund

Prosjektleder

jan.berglund@r3.no
+47 405 35 476

Ole Gunnar Brigsted

Prosjektleder

ogb@r3.no
+47 982 82 318

Avd. Miljørådgivning

Mats Lund
Mats Lund

Miljørådgiver forurenset grunn

mats.lund@r3.no
+47 908 20 949

Johannes Barstad

Miljørådgiver

johannesb@r3.no
+47 976 28 352

Ioannis Papadimitrakis

Miljørådgiver forurenset grunn

ioannis@r3.no
+47 900 75 816

Stian Amundsen

Miljørådgiver

sa@r3.no 
+47 469 37 108

    Kontakt oss

    *

    *

    *

    *

    Jeg ønsker å motta oppdateringer på e-post.
    Jeg samtykker til å bli kontaktet via e-post og telefon med relevant informasjon om dette prosjektet.
    Jeg er enig medpersonvern.