Ansatte

R3 skal levere den høyeste grad av kvalitet til fornøyde ansatte, solide partnere og tilfredse kunder som skal oppleve at deres prosjekt blir ivaretatt på den mest effektive og miljøvennlige måten med fokus på HMS, kvalitet, tid og økonomi.

  • Alle

  • Administrasjon
  • Salg og Kalkulatører
  • Avd. Øst
  • Avd. Miljørådgivning
  • Avd. Trondheim
  • Avd. Innland
  • Avd. Spesialprosjekter

Administrasjon

Sebastian Larsson

Daglig leder

sebastian@r3.no
+47 970 58 448

Sandeep Singh Kular

HMSK- leder

ssk@r3.no
+47 980 77 030

Line Beate Prytz

HR – og Adm administrator

Line@r3.no
+47 982 82 330

Helene Vister Andersen

Økonomisjef, R3 Entreprenør AS

helene@r3.no
+47 918 84 672

Cecilie Cheung

Økonomibistand

cecilie@r3.no
+47 926 06 944

Salg og Kalkulatører

Runar Lundgjerdingen

Kalkulasjon/salg

runar@r3.no 
+47 900 70 096

Rasmus Forsberg

Kalkulasjon/salg

rasmus@r3.no
+47 463 07 486

Avd. Øst

Anders Moe

Prosjektleder

anders@r3.no
+47 920 37 712

Pål Juelsen

Prosjektleder

paal@r3.no
+47 400 32 059

Henning Walther Jørgensen

Prosjektleder, Miljøsanering

hwj@r3.no
+47 930 02 243

Odd Martin Sand

Prosjektleder miljøsanering og riving

sand@r3.no 
+47 982 82 343

Morten Hagelund

Prosjektleder, Heis

hagelund@r3.no
+47 993 66 219

Ole Gunnar Brigsted

Prosjektleder, Bor og sag

ogb@r3.no
+47 982 82 318

Espen Bækken

Prosjektleder riving

eb@r3.no
+ 47 928 80 032

Lasse Gilstrand

Anleggsleder riving

lg@r3.no
+47 982 82 334

Arnold Johansen

Anleggsleder riving

arnold@r3.no
+47 900 12 489

Avd. Miljørådgivning

Svein Johansen

Avdelingsleder Miljørådgivning

sj@r3.no
+47 950 00 218

Johannes Barstad

Miljørådgiver

johannesb@r3.no
+47 976 28 352

Camilla Boye Fredriksen

Miljørådgiver forurenset grunn

camilla@r3.no
+47 902 18 115

Hilde Alida Hammer

Miljørådgiver forurenset grunn

hilde@r3.no
+47 984 88 291

Avd. Trondheim

Jan Andreas Torvik

Prosjektleder

jat@r3.no
+47 952 12 311

Bjørn Halvei

Prosjektleder

bjorn.halvei@r3.no
+47 928 57 602

Roger Vårvik

Avdelingsleder

RV@r3.no
+47 406 07 631

Marius Fyhn

Anleggsleder

mariusfl@r3.no
+47 977 19 014

Avd. Innland

Per Martin Dokk

Prosjektleder reiseprosjekter

pm.dokk@r3.no
Tlf +47 917 20 661

Kjell Arne Klophus

Prosjekteder Sanering og riving

kak@r3.no 
23 03 53 50
+47 907 64 355

Frode Finstad

Prosjektleder Bor og sag

FF@r3.no 
23 03 53 50
+47 958 34 332

Kristoffer Vasenden

Avdelingsleder Innlandet

kristoffer@r3.no 
23 03 53 50
+47 482 65 449

Stian Amundsen

Miljørådgiver

sa@r3.no 
23 03 53 50
+47 469 37 108

Vegar Hansen

Anleggsleder

vegar.hansen@r3.no
+47 993 15 796

Gunnvald Arnes

Anleggsleder

gunnvald@r3.no
+47 414 08 042

Tore Bakken

Anleggsleder

tore.bakken@r3.no
+47 917 76 008

Bergfinn Alund

Kalkulatør

bergfinn@r3.no 
23 03 53 50
+47 950 84 107

Avd. Spesialprosjekter

Linda Marie Bjelde

Avdelingsleder

Linda@r3.no
+47 404 02 784

Frank Wefald Herregården

Prosjektleder

frankwh@r3.no
+47 900 71 218

Bjørn Bjelde

Driftsleder

bb@r3.no
+47 404 02 780

Ruben Sønju

Anleggsleder

ruben@r3.no
+47 404 02 785

    Kontakt oss

    *
    *
    *
    *

    Jeg ønsker å motta oppdateringer på e-post.
    Jeg samtykker til å bli kontaktet via e-post og telefon med relevant informasjon om dette prosjektet.
    Jeg er enig med personvern.